Günün şirket haberleri


BUSINESSHT
12 10 2017, 09:00 Güncelleme: 09:19

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank Yönetim Kurulu, 11 Ekim tarihindeki sonucu ile; 850 milyon dolar yada dengi Türk Lirası yada yabancı para tutarına kadar azami 10 yıl vadeli, ilgili mevzuat uyarınca katkı ana para hükmünü haiz, değişik meblağ, vade ve faizlerde, tertipler halinde borçlanma aracı ihraç edilmesine karar verdi.

, 2. Oturumu 11 Ekim’de meydana getirilen İstanbul Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesini iptal etti.

ÖZAK GYO

Özak GYO, ’nun İstanbul Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine katılmaktan vazgeçmişti.

ÜTOPYA

Ütopya’da 6 Ekim’de süregelen VBTS tedbiri kapsamındaki açığa satış ve kredili işlem tedbiri brüt takas uygulaması ile beraber 26 Ekim seans sonuna kadar sürecek.

NET HOLDİNG

Net Holding 2,31 TL’de 46 milyon 260 bin 505 tane hisse geri alımı yapmış oldu ve toplam meblağ 106,8 milyon TL oldu.

SİNPAŞ GYO

Sinpaş Yapı Endüstrisi, tam bölünme suretiyle haiz olduğu varlık ve yükümlülüklerinin bir bölümünü ’ya devr olacak. Söz mevzusu kararının görüşüleceği genel kurul toplantısına katılıp negatif oy kullanan ve karşıcılık şerhini toplantı raporuna işleten hisse sahipleri için ayrılma hakkı kullanım fiyatı 0,7812 TL.

 

 

      

 

Bir önceki haberimiz olan KAP: OZKGY [ ] OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI AS ... başlıklı haberimizde ve gayrimenkul hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı