Emlak Konut Anadolu’da 500 lira taksitle ev satıyor


Türkiye’nin en büyük yatırım ortaklığı , cazip ödeme koşullarıyla Anadolu’da kolay ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Konut’un Ankara, Nevkent, Niğde ve Kocaeli Gebze’de hayata geçirdiği 4 ayrı projesinde geçerli olan yeni kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinat, 240 aya varan vade ve ‘taksitini seç ödemeni belirle’ seçenekleri içeriyor. Başkent Konutları, Gebze Konutları 3, Nevkent Konutları ve Niğde Konutları projelerinde geçerli olan kampanyada 500 liradan süregelen taksitlerle ev sahibi olmak daha kolay hale geliyor.

BAŞKENT’TE YÜZDE 5 PEŞİNAT
Sadece yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olunabilen Başkent Konutları, Başkent’in Yeni Başkent’i sloganıyla Çankaya’da hayata geçiriliyor. 2. etap satışlarına geçilen projede, taksit ödemeleri bin 500 liradan başlıyor. 202 bin metrekare alan üstünde bin 504 bağımsız bölümden oluşan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks daire seçenekleri içeriyor.

NİĞDE’DE 500 LİRA TAKSİTLE EV

Nevkent Konutları ve Niğde Konutları projelerinde 240 aya varan vadeler ve yüzde 5 peşinat şeklinde avantajlı koşullar sunuluyor. Mesela; Niğde Konutları projesinde 17 bin lira peşinat ve 500 liradan süregelen taksitlerle, Nevkent Konut’larında ise 20 bin lira peşinat ve 750 liradan süregelen taksitlerle ev alınabiliyor.

GEBZE’DE AYDA 750 LİRAYA DAİRE

Gebze Emlak Konutları’nda 20 bin liradan süregelen peşinat ve 750 liradan süregelen taksit seçenekleri mevcut. Kişiye bakılırsa ödeme planlarının sunulmuş olduğu projede ve peşin alımlarda indirim yapılıyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak suretiyle toplam bin 955 tane konut bulunuyor.

Bir önceki haberimiz olan Yanmaz: "Master planlı ilk projeyle Türkiye'de sektöre damga ... başlıklı haberimizde Büyükşehir Belediyesi, emlak ve Emlak Konut GYO hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı